Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Izvēloties Torverk vārtus, Jums paveras neierobežotas iespējas!

Esam zviedru industriālo vārtu ražotāja TORVERK oficiālais pārstāvis Latvijā, nodrošinot operatīvas piegādes un montāžu, kā arī garantijas un ārpus garantijas apkalpošanu. TORVERK vārtus pazīst visā pasaulē, tie izceļas ar savu kvalitāti un ilgmūžību. Piedāvājam daudzveidīgus TORVERK industriālo vārtu risinājumus – dažādi vērtņu veidi, siltināti vārti, iespēja individuāli pielāgot izmērus, plaša krāsu izvēle, automātiski vai ar roku darbināmi, ar vai bez logiem u.c. Katrs vārtu risinājums tiek ražots individuāli.

 

 

 

SIA “PK serviss” sadarbībā ar TORVERK Industrial Doors AB ir nepieciešamās ekspertu zināšanas un resursi, lai izvērtētu Jūsu vajadzības un, balstoties uz tām, noteiktu to durvju veidu, kurš Jums varētu būt visekonomiskākais un vienlaikus vislabvēlīgākais videi, gan pašlaik, gan arī nākotnē.
 
TORVERK vārtus izmanto smago automašīnu apkopes stacijās, garāžās, auto ražošanas rūpnīcās, lidostās, ugunsdzēsēju depo un lielos rūpnieciskos objektos, kur vajadzīga lielgabarīta iekārtu ievešana, jo vārtu platums var sasniegt 12 metrus.
Latvijā šādi vārti ir uzstādīti starptautiskajā lidostā “Rīga”, uzņēmumos “Latvijas Finieris”, “HGF-Rīga”, “Hidrotehnika”, Scania Rīgā, Scania Daugavpilī, Scania Valmierā, Volvo Truck Valmierā.

Ilgmūžība, atbildība par vidi un kvalitāti

“Mēs neražojam vārtus uz dažiem gadiem,
mēs ražojam vārtus, kuri kalpos paaudzēm ilgi!”

 

 

 

 

 

Vārtu eksperti zina, ka ir trīs aspekti, kas atstāj vislielāko ietekmi uz vidi:

  1. Enerģijas zudumi izmantošanas laikā
  2. Autotransports servisa pakalpojumu vajadzībām
  3. Īss izstrādājuma kalpošanas mūžs

TORVERK uzdevums ir izgatavot durvis, kuras būtu lēti uzturēt, taču tajā pašā laikā arī veicināt vides uzlabošanos! Labi gan Jums, gan arī videi!TORVERK mērķis ir nodrošināt izstrādājumam ilgu un ekonomisku kalpošanas mūžu, novest līdz minimumam atkritumus un optimāli izmantot izejmateriālus, kā arīnovest līdz minimumam servisa un autotransporta izmantošanas vajadzību.Galu galā jebkurš izstrādājums kļūst par atkritumu. Q-DOOR FX īpaši garais kalpošanas mūžs nozīmē atbilstošu vides noslodzes samazinājumu. Gandrīz  visi izmantotie materiāli ir otrreiz pārstrādājami.

 

 

Ražotāja mājaslapa: http://www.torverk.se

Sazinieties ar mums, un mēs palīdzēsim Jums izdarīt izvēli!

Kontakti