Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

PAR UZŅĒMUMU

Būvniecības uzņēmums SIA “PK serviss” dibināts 2004.gada 19.aprīlī, izveidojusies no Zviedrijas-Latvijas būvniecības darbu kopuzņēmuma SIA “J.O.Z. PEAB Group”, saglabājot menedžmentu, personālu un kvalitātes tradīcijas. Dažāda mēroga un specializācijas projektu izpilde kopā ar skandināvu partneriem deva nenovērtējamu pieredzi ģenerāluzņēmēja darbā.

Uzņēmuma valdes loceklis Kārlis Plensners visos šajos gados ir nemainīgi attīstījis uzņēmumu, saviem ilglaicīgajiem sadarbības partneriem nodrošinot kvalitatīvu būvniecības projektu īstenošanu. Bez pieredzējušiem un augsti kvalificētiem būvniecības projektu vadītājiem un speciālistiem un savu būvstrādnieku komandu tas būtu grūtāk izpildāms. Uzņēmumam rūp ne tikai klienti, bet arī savi darbinieki, ko apliecina iegūtā atzinība no Ekonomikas ministrijas par atbalstu būvniecības ģenerālvienošanās noslēgšanā un ieguldījumu godīgas konkurences veidošanā nozarē.

MŪSU VĪZIJA

Augstas kvalitātes pilna cikla būvniecības pakalpojumu sniedzējs ar apmierinātiem, lojāliem klientiem, darbiniekiem un labu reputāciju.

MŪSU MISIJA 

Attīstot uzņēmuma darbinieku kompetences un izmantojot mūsdienu tehnoloģijas ilgtspējīgi sniegt kvalitatīvus un drošus pakalpojumus. Esam sociāli atbildīgi un novērtējam mūsu darbinieku ieguldījumu uzņēmuma attīstībā.

MŪSU VĒRTĪBAS

  1. ILGTERMIŅA SADARBĪBA – Mūsu sadarbību ar klientu raksturo uzticamība, elastība  un ilgtspējīgi risinājumi, kas ietver efektīvu izmaksu un laika grafika pārraudzību.

  2.  KVALITĀTE – Mums ir visas nepieciešamās kompetences, pieredze un resursi, lai sniegtu augstākās kvalitātes būvniecības pakalpojumus.

  3. DROŠĪBA VISPIRMS – Drošība gan darba vidē, gan visos būvniecības risinājumos.

  4. KOMANDA – Uzņēmuma īpašā vērtība ir stabila un pastāvīga būvspeciālistu un būvstrādnieku komanda. Tas ļauj uzņēmumam vienlaikus sniegt gan ģenerāluzņēmēja pakalpojumus, gan garantēt augstu darbu veikšanas kvalitāti. Savos projektos parasti 70% būvniecības darbu veicam ar savas būvstrādnieku komandas spēkiem.

  5. PROFESIONALITĀTE – Īpašu vērību pievēršam profesionalitātei gan piedāvātajos risinājumos, gan pastāvīgi paaugstinot un attīstot jaunas uzņēmuma komandas kompetences, piemēram, moderno tehnoloģiju izmantošanā.

  6. GODĪGUMS – Gan attiecībās ar klientiem, gan valsts un pašvaldību iestādēm uzskatām, ka godīga un uz sadarbību vērsta attieksme ilgtermiņā atmaksājas. 

UZŅĒMUMA KVALITĀTES POLITIKA

 

Mums ir svarīga klientu un sadarbības partneru uzticība, kā arī mēs vēlamies būt drošs ilgtermiņa partneris saviem klientiem. Mēs uzklausām ikviena klienta vēlmes un prasības, un piedāvājam kvalitatīvus pakalpojumus, lai tās izpildītu.

SIA “PK serviss” kvalitātes vadības sistēma ir novērtēta atbilstoši standarta ISO 9001 : 2015 prasībām, sekojošās jomās: vispārējo būvniecības darbu veikšana un vadīšana, siltumapgādes, ventilācijas, ūdensapgādes, kanalizācijas, elektroinstalācijas sistēmu tehniskā apkalpošana.

2018.gadā Baltijas vides konsultāciju uzņēmums SIA “Estonian, Latvian & Lithuanian Environment” veica SIA “PK serviss” vides vadības sistēmas novērtēšanu un atzinumā apliecināja, ka vides vadības sistēma ir izveidota atbilstoši LVS EN ISO 14001:2017 standarta “Vides pārvaldības sistēmas” prasībām.

 

KONTAKTI