Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Cienījamie klienti, sadarbības partneri un draugi!

Neskatoties uz to, ka šis laiks mums visiem šobrīd ir ļoti sarežģīts saistībā ar Covid-19 izplatību visā pasaulē, tomēr SIA “PK serviss” ir veiksmīgi turpinājis līdzšinējo darbību, rūpīgi sekojot līdzi visām valdības un Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) pamatnostādnēm un rekomendācijām.

Lai ierobežotu vīrusa tālāku izplatīšanos, SIA “PK serviss” vadība ir operatīvi ieviesusi nepieciešamos drošības pasākumus ar mērķi droši turpināt uzsāktos darbus būvlaukumos un piedāvāt to pašu kvalitātes, atsaucības un atbalsta līmeni, ko esat pieraduši saņemt no mūsu komandas.

Mēs esam jūsu rīcībā, izmantojot e-pastu, tālruni un videozvanus, kā arī, ja īpaši nepieciešams – klātienes tikšanās, ievērojot drošības nosacījumus.

Šo politiku regulāri pārskatīsim un atjaunināsim pēc vajadzības.

1. Mēs aicinām šobrīd izmantot tālruņa zvanus, videokonferences vai jebkuru citu audiovizuālās saziņas veidu, taču, ja īpaši nepieciešams un ir iespējams ievērot drošības nosacījumus, iespējamas arī tikšanās klātienē. Mūsu darbinieki ir saņēmuši instrukcijas ievērot SPKC sniegtās rekomendācijas gan veicot darba pienākumus, gan esot ārpus darba, piemēram, nesarokoties, bet sasveicināties citos veidos un, cik vien iespējams, saglabāt 2 metru distanci.

2. Esam veikuši pasākumus, lai pēc iespējas samazinātu inficēšanās riskus arī uzņēmuma iekšienē – sapulces pēc iespējas tiek organizētas attālināti, daļa administrācijas darbinieku strādā attālināti, gan būvobjektos, gan birojā pēc iespējas ievērojam 2 metru distanci arī kolēģu starpā un veicam biežāk izmantoto virsmu dezinfekciju.

3. Visiem “PK serviss” darbiniekiem un apakšuzņēmēju darbiniekiem ir pienākums rūpīgi ievērot personīgās higiēnas noteikumus, tostarp regulāri mazgāt rokas. Gan būvobjektos, gan birojā izvietoti roku dezinfekcijas līdzekļi, kā arī atgādnes pareizai personīgajai higiēnai.

4. Par identificētajiem riskiem un veiktajiem piesardzības pasākumiem proaktīvi informējam mūsu klientus. Tāpat mēs sagaidām, ka mūsu klienti un citi partneri informēs mūs par visiem riskiem, ko viņi identificē savā organizācijā, pirms jebkāda turpmāka būtiska pakalpojuma vai apmeklējuma vai tūlīt pēc tam.

Paldies un palieciet veseli un drošībā!

SIA “PK serviss” komanda

Publicēts: 15.05.2020
Komentāru skaits: 0