Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

PK serviss ir uzsācis divu ražošanas ēku būvniecību pēc AS “Dobeles dzirnavnieks” pasūtījuma – pastas  un BIO graudaugu pārslu ražošanai.

AS “Dobeles dzirnavnieks” turpina 2019.gadā uzsākto attīstības plānu īstenošanu ražošanas paplašināšanai, paredzot investīcijas 30 miljonu eiro apmērā. Jaunās ražotnes ļaus AS “Dobeles dzirnavnieks”  kļūt par Baltijā lielāko bioloģisko graudu pilna cikla pirmapstrādes un pārstrādes uzņēmumu, kā arī nostiprināt savas pozīcijas kā lielākajam makaronu ražotājam Ziemeļeiropā, atklājot jaunu, inovatīvu pastas ražotni. AS “Dobeles dzirnavnieks” jaunizveidotā infrastruktūra veicinās BIO graudu ražošanu un pārstrādi Latvijā, būtis­ki veicinot augstas pievienotās vērtības produktu eksportu un sniedzot iespēju Latvijai ieņemt konkurētspējī­gu pozīciju pasaules bioloģisko produktu tirgū.

Ēku būvniecībai tiek izmantota slīdošo veidņu tehnoloģija, kas ļauj ēku būvniecību veikt drošāk un ātrāk. Priecājamies par klienta gatavību būvniecībā izmantot inovatīvas tehnoloģijas, kā ar esam gandarīti sniegt savu ieguldījumu Latvijas vadošā pārtikas ražotāja attīstībā.

Vairāk lasiet: https://www.db.lv/zinas…

Publicēts: 21.04.2020
Komentāru skaits: 0