Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

20.augustā svinējām PK serviss objekta – AS “Dobeles dzirnavnieks” Pastas ražotnes un Bio graudaugu pārslu ražotnes spāru svētkus.

AS “Dobeles dzirnavnieks” turpina 2019.gadā uzsākto attīstības plānu īstenošanu ražošanas paplašināšanai, paredzot investīcijas 30 miljonu eiro apmērā. Jaunās ražotnes ļaus AS “Dobeles dzirnavnieks”  kļūt par Baltijā lielāko bioloģisko graudu pilna cikla pirmapstrādes un pārstrādes uzņēmumu, kā arī nostiprināt savas pozīcijas kā lielākajam makaronu ražotājam Ziemeļeiropā, atklājot jaunu, inovatīvu pastas ražotni. AS “Dobeles dzirnavnieks” jaunizveidotā infrastruktūra veicinās BIO graudu ražošanu un pārstrādi Latvijā, būtis­ki veicinot augstas pievienotās vērtības produktu eksportu un sniedzot iespēju Latvijai ieņemt konkurētspējī­gu pozīciju pasaules bioloģisko produktu tirgū.

Ēku būvniecībai tika izmantota slīdošo veidņu tehnoloģija, kas ļauj ēku būvniecību veikt drošāk un ātrāk. Priecājamies par klienta gatavību būvniecībā izmantot inovatīvas tehnoloģijas, kā ar esam gandarīti sniegt savu ieguldījumu Latvijas vadošā pārtikas ražotāja attīstībā.

Vairāk lasiet: https://www.db.lv/zinas…

Tradicionāli Spāru svētkos tiek atzīmēta būvniecības posma pabeigšana – ir uzbūvēts ēkas karkass un samontētas jumta konstrukcijas. Spāru svētki ir viens no skaistākajiem brīžiem ikvienā būvniecības procesā – līdz ar jumta konstrukciju montāžas pabeigšanu  ēka iegūst kopskata veidolu, tāpēc būvniekiem spāru svētki vienmēr ir īpašs notikums. Spāru svētki ir brīdis, kad būves īpašnieki un celtniecības darbu pasūtītāji izsaka atzinību projektētājiem, būvuzraugiem un celtniekiem par līdz šim paveikto smago darbu. Mājas pašā augstākajā punktā būvnieki pakar vainagu, kas apliecina labas savstarpējās attiecības starp mājas saimniekiem un celtniekiem, un simbolizē drošību jaunajai mājai, savukārt saimnieki, izrādot pateicību celtniekiem, klāj svētku galdu.

 

Publicēts: 24.08.2020
Komentāru skaits: 0