Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

SIA “PK serviss” Latvijas tirgū darbojas jau 15 gadus. Vēlamies izteikt pateicību mūsu klientiem un sadarbības partneriem par izrādīto uzticību. Īpašs paldies mūsu kolektīvam –   gan būvspeciālistiem, gan būvstrādniekiem, kuru ikdienas darbs nodrošina uzņēmuma panākumus un sniegto pakalpojumu augsto kvalitāti.

 

Uzņēmuma pakalpojumi ir attīstīti trīs pamatjomās – būvniecības pakalpojumu sniegšana, apkope un serviss, kā arī Torverk industriālo vārtu uzstādīšana. Būvniecībā mūsu specializācija ir industriālie objekti un pilna cikla būvniecības pakalpojumi. Pēdējos gados esam attīstījuši kompetenci publisku ēku un daudzdzīvokļu ēku būvniecībā. Uzņēmumam  ir daudz pastāvīgo klientu, kas ar savām būvniecības iecerēm vēršas tieši pie PK serviss, jo ilgtermiņā ir pārliecinājušies par sniegot pakalpojumu kvalitāti.

 

SIA “PK serviss” ir ieviesta kvalitātes vadības sistēma atbilstoši standarta ISO 9001 : 2015 prasībām sekojošās jomās: vispārējo būvniecības darbu veikšana un vadīšana, siltumapgādes, ventilācijas, ūdensapgādes, kanalizācijas, elektroinstalācijas sistēmu tehniskā apkalpošana. Kā sociāli atbildīgs uzņēmums SIA “PK serviss” ir iesaistījies Norvēģijas, Zviedrijas un Kanādas tirdzniecības palātu darbībā.

Publicēts: 25.04.2019
Komentāru skaits: 0